AKČNÍ BALÍČKY 2021

AKČNÍ CENY KURZŮ CIZÍCH JAZYKŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022  

V nastávajícím školním roce může každý z Vás, ať už stávající posluchač nebo nový zájemce o studium, uplatnit slevu v rámci jednoho z níže popsaných akčních balíčků. Slevy (jednotlivé balíčky) jsou rozděleny do dvou kategorií: balíčky pro stávající posluchače a balíčky pro nové zájemce.

AKČNÍ BALÍČKY PRO STÁVAJÍCÍ POSLUCHAČE

BALÍČEK A

Senioři (60 let a více) získávájí slevu ve výši 10%. Při vyplňování přihlášky uveďte do sekce poznámky: BALÍČEK A. Podmínkou uplatnění této slevy je úhrada kurzovného do 10. 9. 2021. Tato sleva platí pro jakýkoli jazyk v rámci výuky veřejných (skupinových) kurzů. 

BALÍČEK B

Za každé přihlášené dítě v rámci všech dětských kurzů (Happy House, Starters, Movers, Flyers), které výuku navštěvovalo ve školním roce 2020/2021 a bude pokračovat i v novém školním roce, může rodič uplatnit slevu pro nového účastníka ve výši 15% z ceny jakéhokoli veřejného kurzu anglického jazyka. Za nového účastníka se považuje výlučně přímý příbuzný dítěte, který naši školu nikdy nenavštěvoval - absolvovat kurz angličtiny se slevou tak může otec, matka, bratr, sestra nebo kterýkoli z prarodičů. U nové přihlášky, v rámci které chcete uplatnit slevu 15%, je nutné do sekce poznámky uvést zprávu v následujícím tvaru: BALÍČEK B + jméno a příjmení dítěte. Podmínkou uplatnění této slevy je úhrada kurzovného obou účastníků do 10. 9. 2021. Tato sleva platí výlučně pro anglický jazyk v rámci veřejných (skupinových) kurzů.   

BALÍČEK C      

Navštěvovali jste ve školním roce 2020/2021 jakýkoli veřejný (skupinový) kurz pro dospělé? Budete ve studiu u nás pokračovat? Pokud si na obě otázky odpovíte ANO a zároveň doporučíte naši školu komukoli novému, kdo k nám ještě nechodil, získáte slevu ve výši 10%. Tento typ slevy se sčítá - doporučíte 2 nové zájemce - máte nárok na 20% slevu! Při vyplňování přihlášky uveďte do sekce poznámky: BALÍČEK C + jméno a příjmení nového posluchače/nových posluchačů. Podmínkou uplatnění této slevy je úhrada obou/všech kurzovných do 10. 9. 2021. Tato sleva platí pro jakýkoli jazyk v rámci  veřejných (skupinových) kurzů.

BALÍČEK D 

Výlučně pro nově připravovaný kurz francouzštiny, španělštiny a italštiny pro děti platí, že při úhradě dětského kurzovného získává jedna dospělá osoba vstup do tohoto kurzu zdarma! Tento princip, kdy rodič (nebo jiný příbuzný) doprovází dítě do výuky, se výborně osvědčil u výuky AJ a nabízíme jej proto znovu tentokrát u jazyků, u kterých nepředpokládáme znalost ani u rodičů. Učíte se jednoduše společně za jednu dětskou cenu! Při vyplňování přihlášky uveďte do sekce poznámky: BALÍČEK D + jméno a příjmení doprovázející dospělé osoby. Podmínkou uplatnění této slevy je úhrada kurzovného do 10. 9. 2021.  

AKČNÍ BALÍČKY PRO NOVÉ POSLUCHAČE

BALÍČEK E 

Chcete u nás studovat? Jste dva noví zájemci nebo je Vás více? Podejte všichni přihlášku ve stejný den a získejte všichni slevu ve výši 10%. Při vyplňování přihlášky uveďte do sekce poznámky: BALÍČEK E + příjmení všech účastníků Vaší miniskupiny. Podmínkou uplatnění této slevy je úhrada kurzovného za všechny účastníky do 10. 9. 2021. Tato sleva platí pro jakýkoli jazyk v rámci veřejných (skupinových) kurzů. Slevu nelze uplatnit v rámci projektu CHCI SI NAJJÍT PARŤÁKA NA INDIVIDUÁLNÍ VÝUKU. 

BALÍČEK F 

Jste rodina? Pokud u nás podají přihlášku oba rodiče do jakéhokoli veřejného (skupinového) kurzu anglického jazyka, získá jejich dítě slevu ve výši 50% z ceny dětského veřejného kurzuPři vyplňování přihlášky uveďte do sekce poznámky: BALÍČEK F. Podmínkou uplatnění této slevy je podání všech přihlášek ve stejný den a úhrada kurzovného za všechny účastníky do 10. 9. 2021. Tato sleva platí pro anglický jazyk v rámci veřejných (skupinových) kurzů. 

BALÍČEK G 

Výlučně pro nově připravovaný kurz francouzštiny, španělštiny a italštiny pro děti platí, že při úhradě dětského kurzovného získává jedna dospělá osoba vstup do tohoto kurzu zdarma! Tento princip, kdy rodič (nebo jiný příbuzný) doprovází dítě do výuky, se výborně osvědčil u výuky AJ a nabízíme jej proto znovu tentokrát u jazyků, u kterých nepředpokládáme znalost ani u rodičů. Učíte se jednoduše společně za jednu dětskou cenu! Při vyplňování přihlášky uveďte do sekce poznámky: BALÍČEK G + jméno a příjmení doprovázející dospělé osoby. Podmínkou uplatnění této slevy je úhrada kurzovného do 10. 9. 2021.