Organizace a cena výuky

Jazykový kurz na míru

Nevybrali jste si žádný z kurzů pro veřejnost? Máte specifické požadavky na čas, intenzitu či obsah kurzu? Nebo se chcete naučit jazyk, který není uveden v nabídce? Rádi pro vás zajistíme jakýkoli kurz na míru. Nabídka platí pro jednotlivce i soukromé skupiny. Lektor bude dojíždět za vámi domů či na pracoviště, můžete ale využít i učeben jazykové školy.

Výhody individuálních kurzů:

  • Časová flexibilita - jen Vy si určíte čas výuky. Můžete se učit celý rok jednou týdně a nebo každý den od rána do večera.
  • Obsah výuky - výuku vždy lektor zaměří na to, co potřebujete - gramatika, konverzace, příprava k mezinárodní zkoušce, obchodní odborný jazyk nebo jako doplněk ke školní výuce.
  • Počet studentů - nemusíte se přizpůsobovat ostatním studentům v tempu studia. Naopak, pokud chcete kurz navštěvovat spolu s kamarády, kolegy, rodinou tak se cena za jednu vyučovací hodinu rovnoměrně rozpočítává a můžete tak za každou lekci ušetřit.  
  • Místo výuky - výuku je možné zajistit kdekoliv, záleží jen na Vás, kde se vám jazyk bude učit nejlépe. Můžete si vybrat, zda chcete studovat u nás ve škole, u Vás ve firmě nebo u Vás doma.
  • Volba jazyka - vybrat si můžete z naší bohaté nabídky jazyků.
  • Diagnostika a ukázková výuka zdarma - před zahájením privátní výuky Vás důkladně otestujeme, analyzujeme Vaši vstupní jazykovou úroveň ve vztahu ke všem řečovým dovednostem (čtení, psaní, poslech a mluvení), stanovíme vhodné výukové metody na základě Vašich individuálních potřeb a způsob výuky Vám ihned po diagnostice budeme demonstrovat v rámci ukázkové minilekce.  

Jak to funguje?

Nabízíme dva způsoby realizace privátní výuky (vyberte si možnost A nebo B):
A) na základě smlouvy o privátní výuce. V případě této varianty si sami definujete většinu parametrů kurzu (počet hodin týdně, místo a čas výuky, profesní zaměření, úroveň atd.). Minimální délka spolupráce je 5 měsíců. Nespornou výhodou této varianty je celková flexibilita, možnost zrušit výuku bez nutnosti úhrady nejpozději předchozí pracovní den a neměnnost ceny za 1 vyučovací hodinu až do 4 účastníků ve skupině! Hradíte pouze fakticky realizovanou výuku zpětně na základě faktury. 
     
B) na základě kreditů, kdy si předplatíte určitý objem výuky, minimálně však 10 vyučovacích hodin (10 kreditů). Získaný kredit hodin pak postupně čerpáte v objednaném čase a můžete jej kdykoli doplnit další objednávkou, případně výuku automaticky ukončit po vyčerpání kreditu. Tuto variantu výuky nabízíme za akční sazbu výlučně v námi stanovených méně exponovaných časech. Aktuální volné termíny naleznete v sekci individuální výuka. Objednanou výuku lze rušit bez nutnosti úhrady nejpozději předchozí pracovní den, výuky se mohou zúčastnit až 4 osoby bez navýšení ceny za jednotku. Přeplacený kredit je platný 5 měsíců od úhrady! 

Privátní výuka (možnost A i B) se vždy řídí školním řádem.  

Cena privátní výuky závisí na mnoha faktorech:

  • vyučovaný jazyk a jeho úroveň
  • profesní zaměření výuky
  • frekvence výuky a delka trvání spolupráce


Orientační ceník (1 vyučovací hodina = 45 minut) - SMLOUVA O PRIVÁTNÍ VÝUCE

V případě výuky obecného cizího jazyka (bez profesního zaměření např. angličtina pro právníky, lékaře atd.) je sazba od 370,- Kč/1 vyučovací hodinu. V případě profesně zaměřené výuky/výuky vedené simultánní metodou je cena od 470,- Kč/1 vyučovací hodinu. V případě, že klient požaduje, aby se výuka konala v jeho prostorech, navyšuje se sazba o 20%-50% v závilosti na dojezdové vzdálenosti a délce výukového bloku. Výše uvedené ceny jsou v každém případě orientační, vždy Vám rádi vyhotovíme individuální nabídku na základě Vašich požadavků. Bližší informace podá: Mgr. Richard Adamus, Ph.D. (info@clil.cz, tel.:777 193881).