Organizace a cena výuky

Jazykový kurz na míru

Nevybrali jste si žádný z kurzů pro veřejnost? Máte specifické požadavky na čas, intenzitu či obsah kurzu? Nebo se chcete naučit jazyk, který není uveden v nabídce? Rádi pro vás zajistíme jakýkoli kurz na míru. Nabídka platí pro jednotlivce i soukromé skupiny. Lektor bude dojíždět za vámi domů či na pracoviště, můžete ale využít i učeben jazykové školy.

Výhody individuálních kurzů:

  • Časová flexibilita - jen Vy si určíte čas výuky. Můžete se učit celý rok jednou týdně a nebo každý den od rána do večera.
  • Obsah výuky - výuku vždy lektor zaměří na to, co potřebujete - gramatika, konverzace, příprava k mezinárodní zkoušce, obchodní odborný jazyk nebo jako doplněk ke školní výuce.
  • Počet studentů - nemusíte se přizpůsobovat ostatním studentům v tempu studia. Naopak, pokud chcete kurz navštěvovat spolu s kamarády, kolegy, rodinou tak se cena za jednu vyučovací hodinu rovnoměrně rozpočítává a můžete tak za každou lekci ušetřit.  
  • Místo výuky - výuku je možné zajistit kdekoliv, záleží jen na Vás, kde se vám jazyk bude učit nejlépe. Můžete si vybrat, zda chcete studovat u nás ve škole, u Vás ve firmě nebo u Vás doma.
  • Volba jazyka - vybrat si můžete z naší bohaté nabídky jazyků.
  • Diagnostika a ukázková výuka zdarma - před zahájením privátní výuky Vás důkladně otestujeme, analyzujeme Vaši vstupní jazykovou úroveň ve vztahu ke všem řečovým dovednostem (čtení, psaní, poslech a mluvení), stanovíme vhodné výukové metody na základě Vašich individuálních potřeb a způsob výuky Vám ihned po diagnostice budeme demonstrovat v rámci ukázkové minilekce.  

Jak to funguje?

Nabízíme dva způsoby realizace privátní výuky (vyberte si možnost A nebo B):
A) na základě smlouvy o privátní výuce. V případě této varianty si sami definujete většinu parametrů kurzu (počet hodin týdně, místo a čas výuky, profesní zaměření, úroveň atd.). Minimální délka spolupráce je 5 měsíců. Nespornou výhodou této varianty je celková flexibilita, možnost zrušit výuku bez nutnosti úhrady nejpozději předchozí pracovní den! Hradíte pouze fakticky realizovanou výuku zpětně na základě faktury. 
     
B) na základě kreditů, kdy si předplatíte určitý objem výuky, minimálně však 10 vyučovacích hodin (10 kreditů). Získaný kredit hodin pak postupně čerpáte v objednaném čase a můžete jej kdykoli doplnit další objednávkou, případně výuku automaticky ukončit po vyčerpání kreditu.  Aktuální volné termíny naleznete v sekci individuální výuka. Pokud Vám stávající nabídka termínů nevyhovuje, kontaktujte nás. Objednanou výuku lze rušit bez nutnosti úhrady nejpozději předchozí pracovní den, výuky se mohou zúčastnit až 4 osoby. Přeplacený kredit je platný 5 měsíců od úhrady! 

Privátní výuka (možnost A i B) se vždy řídí školním řádem.  

Cena privátní výuky závisí na mnoha faktorech:

  • vyučovaný jazyk a jeho úroveň
  • profesní zaměření výuky
  • frekvence výuky a delka trvání spolupráce


Orientační ceník (1 vyučovací hodina = 45 minut) - SMLOUVA O PRIVÁTNÍ VÝUCE
 

SKUPINA A – AJ, NJ, FR, ŠJ, PORT, IT, RJ, POL

vyučovací hodina

(45 minut)

cena za 1 osobu

cena za 2 osoby

cena za 3 osoby

cena za 4 osoby

všeobecný jazyk[1]

500,- Kč

575,- Kč

650,- Kč

725,- Kč

specifické zaměření a simultánní výuka[2]

od 600,- Kč

od 690,- Kč

od 780,- Kč

od 870,- Kč

 

SKUPINA B – JAP, ČÍN, KOR, VIET, ARAB

vyučovací hodina

(45 minut)

cena za 1 osobu

cena za 2 osoby

cena za 3 osoby

cena za 4 osoby

všeobecný jazyk[3]

650,- Kč

747,- Kč

844,- Kč

941,- Kč

specifické zaměření a simultánní výuka[4]

na dotaz

na dotaz

na dotaz

na dotaz


V případě výuky obecného cizího jazyka je základní sazba od 5
00,- Kč/1 vyučovací hodinu - 45 minut. V případě profesně zaměřené výuky (právo, medicína atd.)/výuky vedené simultánní metodou je cena od 600,- Kč/1 vyučovací hodinu. V případě, že klient požaduje, aby se výuka konala v jeho prostorech, navyšuje se sazba o 20%-50% v závilosti na dojezdové vzdálenosti a délce výukového bloku. Výše uvedené ceny jsou v každém případě orientační, vždy Vám rádi vyhotovíme individuální nabídku na základě Vašich požadavků. Bližší informace podá: Alexandr Tabara (info@clil.cz).

V případě, kdy se privátní výuky účastní více osob (maximálně však 4 účastníci/1 studijní skupina), navyšuje se dohodnutá sazba za každého dalšího účastníka o 15%. 

[1] Všechny stupně dle SERR (A1 – C2) včetně přípravy k jazykovým zkouškám

[2] Cena za 1 vyučovací hodinu se přesně stanoví po zjištění podmínek a nároků na výuku

[3] Všechny stupně dle SERR (A1 – C2) včetně přípravy k jazykovým zkouškám

[4] Cena za 1 vyučovací hodinu se přesně stanoví po zjištění podmínek a nároků na výuku