Italský jazyk – úroveň B1

kód: ITB1STPR

  • Získejte výhodu na trhu práce studiem italského jazyka
  • Umět mluvit cizím jazykem a umět cizí jazyk naučit jsou dvě odlišné kategorie - naši lektoři zvádají obojí
  • Lektorka tohoto kurzu žila mnoho let v Itálii, v současné době studuje italskou filologii
  • Jako jediná jazyková škola na Karvinsku: připravujeme a udělujeme státní jazykové zkoušky, založili jsme gymnázium s bilingvní sekcí, vytváříme učební materiály pro metodu CLIL a využíváme simultánní metodu pro výuku cizích jazyků - jediní v ČR 

5 700

vstupní jazyková úroveňA2
výstupní jazyková úroveňB1
datum zahájení15. září 2021
intenzita2 vyučovací hodiny týdně (90 minut)
rozvrh a místoSt: 15:00 – 16:30, Orlová (Mládí 726)
délka15. 9. 2021- 15. 6. 2022
každou středu

učebnicePOSPÍŠILOVÁ, Vlastimila, Miroslava FERRAROVÁ a Eva FERRAROVÁ. Učebnice současné italštiny: Manuale di italiano contemporaneo. 3. vydání. Brno: Edika, 2019-. Jazyky (Edika). ISBN 978-80-266-1385-5..
lektorBc. Ingrid Kohútová
výstuposvědčení
typ kurzuvšeobecný
formaprezenční

množství

-+

Proč si vybrat tento kurz

  • výuka se zkušenou lektorkou s bohatou zkušeností
  • moderní metody výuky (hraní rolí, cvičení na rozvoj analytického myšlení a komunikace)
  • výuka podle materiálů lektora (kompilace z různých zdrojů) 
  • otevřená komunikace mezi lektorem a všemi účastníky kurzu
  • možnost uplatnit slevu na kurzovné - AKČNÍ BALÍČKY SLEV

Lekce italštiny jsou zaměřeny na praktické využití jazyka v běžných, každodenních situacích, přičemž z počátku je kladen velký důraz na nácvik správné výslovnosti a čtení, dále pak na konverzaci a poslechová cvičení od rodilých mluvčích.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro uchazeče, kteří disponují znalostmi italského jazyka na úrovni A2.

Při výuce využíváme jednotný metodický přístup pečlivě kombinující různorodé a kreativní procvičování ústních (poslech, čtení, mluvení) a písemných dovedností každého studenta. Naučíme Vás tak vnímat cizí jazyk všemi smysly!

V rámci tohoto kurzu si vytvoříte velmi dobrý základ gramatiky, který si důkladně upevníte pomocí velkého počtu mluvnických cvičení. Prostřednictvím konverzačních témat si osvojíte novou slovní zásobu a prohloubíte své řečové dovednosti. Budete schopni vést plynně základní konverzaci s rodilým mluvčím, domluvíte se v zahraničí.

Cíl kurzu

Jazykové kurzy všeobecné italštiny Vás naučí v každodenním životě komunikovat slovem i písmem v cizím jazyce. Potřebujete se domluvit v zahraničí, odpovědět na e-mail nebo prostě rozumět filmům či hudbě v originále?

Tehdy je tu jeden z jazykových kurzů všeobecné italštiny. Předností naší jazykové školy je forma výuky. Ta probíhá podle nejmodernějších učebnic a metod výuky cizích jazyků. Nejedná se tedy jen o tupé biflování slovíček, ale kurzy jsou koncipovány zajímavou, zábavnou a hlavně jednoduchou formou!

Lektor s vámi bude komunikovat převážně italsky, během cvičení se ale bude snažit uplatnit co nejvíce italštinu, navíc bude české věty často opakovat také v italském překladu. Budete procvičovat všechny základní jazykové dovednosti.

Obsah kurzu

Obsah kurzu zahrnuje poslední třetinu UČEBNICE SOUČASNÉ ITALŠTINY 1. DÍL (od 16. lekce).

V případě tohoto kurzu doporučujeme vykonat vstupní jazykovou diagnostiku!