English in Medicine – privátní výuka (B1)

kód: AJMED100

 • Privátní výuka za skvělou cenu - 10 výukových lekcí, akcentujeme Vaše potřeby - zaměření na vybrané dovednosti (např. mluvení, poslech), specializované konzultace (např. příprava ke zkoušce z AJ v rámci Ph.D. studia, příprava na konferenci atd.) 
 • Cena je za všech okolností neměnná, kurz může navštěvovat i více osob bez nutnosti jakýchkoli doplatků!    
 • Umět mluvit cizím jazykem a umět cizí jazyk naučit jsou dvě odlišné kategorie - naši lektoři zvádají obojí
 • Každý náš lektor má VŠ vzdělání, stabilní tým je zárukou kontinuální kvality
 • Jako jediná jazyková škola na Karvinsku: připravujeme a udělujeme státní jazykové zkoušky, založili jsme gymnázium s bilingvní sekcí, vytváříme učební materiály pro metodu CLIL a využíváme simultánní metodu pro výuku cizích jazyků - jediní v ČR 

4 000

vstupní jazyková úroveňA0 - C2
výstupní jazyková úroveňA0 - C2
datum zahájení8. září 2017
intenzita1 vyučovací hodina týdně (45 minut)
rozvrh a místoPá: 13:15 – 14:00, Orlová
délka10 vyuč. hodin
zahájení: pátek 8. září

učebnicestanoveno na základě diagnostiky/domluvy s klientem
lektorMgr. Richard Adamus, Ph.D.
výstuposvědčení/zkouška/dle potřeb klienta
typ kurzuprivátní

množství

-+

Proč si vybrat tento kurz

 • výuka se zkušeným lektorem  
 • moderní metody výuky 
 • výuka podle materiálů lektora a moderních učebnic formou kompilací, které budou zasílány mailem
 • výborná příprava na jakoukoli zkoušku, která bude vždy akcentovat vaše požadavky a potřeby! 

 

Pro koho je kurz určen

Chcete se zdokonalit v cizím jazyce a dosáhnout co největšího pokroku? Nemáte čas docházet na pravidelné semestrální kurzy nebo jen chcete lektora sami pro sebe? Právě pro Vás je tu možnost individuálních kurzů na míru!

 

Výhody privátní/individuální výuky:

 • Obsah výuky - výuku vždy lektor zaměří na to, co potřebujete - gramatika, konverzace, příprava k mezinárodní zkoušce, aplikované (oborové) zaměření
 • Počet studentů - nemusíte se přizpůsobovat ostatním studentům v tempu studia. Naopak, pokud chcete kurz navštěvovat spolu s kamarády, kolegy, rodinou tak se cena za jednu vyučovací hodinu rovnoměrně rozpočítává a můžete tak za každou lekci ušetřit.
 • Místo výuky - Mládí 726, Orlová - Lutyně/ Akátová 1296, Orlová - Poruba
 • Storno výuky - obecně platí, že výuka, která je zrušena méně než 24 hodin před konáním, se považuje za odučenou. Objem výuky (10 vyučovacích hodin) se realizuje v předepsaném čase každý týden do vyčerpání kreditu (tedy 10 po sobě jdoucích týdnů). 

 

Obsah kurzu

Standardní kurz ENGLISH IN MEDICINE obsahově vychází z dosavadních učebnic aplikovaného jazyka nakladatelství OXFORD a CAMBRIDGE. Lektor selektivně na základě potřeb klienta vybírá ty pasáže, které jsou pro výuku přínosné. Z nakladatelství CAMBRIDGE využíváme rovněž lexikálně zaměřenou publikaci, která systematicky rozvíjí odbornou slovní zásobu. Ukázky z publikací přinášíme zde:

Professional English in Use Medicine

English in Medicine Third Edition

Oxford English for Careers Medicine 1 

 
Ve výuce rovněž využíváme námi vytvořenou publikaci CLIL in BIOLOGY, která pokrývá obsah třetího ročníku gymnaziálního studia (biologie člověka) a kterou využíváme na námi zřizovaném gymnáziu.
  
Před objednáním kurzu vám doporučujeme vykonat jazykovou diagnostiku. Pro úspěšné zvládnutí výše uvedených učebnic se doporučuje vstupní znalosti na úrovni B1 dle SERR, nicméně oborově zaměřenou výuku lze uskutečnit již od úplného počátku.